ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ УЧАСНИКІВ З УКРАЇНИ

 

Шановні спеціалісти та батьки!

 

ВГО "Національна Асамблея інвалідів України"

спільно з ГО «Харківський центр реабілітації молодих інвалідів та членів їх сімей

«Право вибору»

за методичної підтримки

Інституту спеціальної педагогіки НАПН України,

Інституту корекційної педагогіки та психології НПУ імені М.П. Драгоманова

та ВГО «Асоціація тифлопедагогів України»

 

            інформують вас, що 17–19 жовтня 2014 р. у м. Харкові буде проведено Всеукраїнський з міжнародною участю науково-практичний семінар-тренінг «Радість руху» – розвиток мобільності та орієнтування у просторі незрячих дітей.

            У семінарі візьмуть участь науковці та практики з проблем тифлопедагогіки Польщі, Росії та України.

 

Попередня програма семінару:

17 жовтня

 1. 1.Заїзд та реєстрація учасників семінару. Екскурсія до Харківського спеціального навчально-виховного комплексу ім. В.Г. Короленка. 7.00-13.00.
 2. 2.Відкриття семінару. Привітання учасників семінару.
 3. 3.Доповіді учасників семінару з проблем розвитку мобільності та орієнтування у просторі незрячих дітей.

 

18 жовтня

(робота у секціях)

І. Розвиток мобільності та орієнтування у просторі незрячих дітей раннього віку. – Модератори: Чопік Леся Іванівна, Бутенко Валентина Антонівна.

ІІ. Розвиток мобільності та орієнтування у просторі незрячих дітей у дошкільному віці. – Модератори групи батьків: Кучинська-Квапиш Ядвіга, Квапиш Яцек, групи спеціалістів: Любімов Олексій Олексійович, Любімова Марта Павлівна.

ІІІ. Розвиток мобільності та орієнтування у просторі незрячих дітей шкільного віку. – Спеціалісти Харківського спеціального навчально-виховного комплексу ім. В.Г. Короленка.

ІV. Стандарти доступності для незрячих людей. – Герець Анастасія Анатоліївна, Петровський Володимир Борисович.

V. Супровід незрячих людей. – Свєт Євген Олександрович.

                                

19 жовтня

 1. 1.Знайомство з роботою Харківського центру реабілітації молодих інвалідів та членів їх сімей «Право вибору».
  1. 2.Майстер-класи польських спеціалістів з орієнтування у просторі (Яцек Квапиш, Ядвіга Кучинська-Квапиш, Марек Якубовський).
  2. 3.Відвідування занять спеціалістів центру.
  3. 4.Екскурсія по м. Харкову.
  4. 5.Відїзд учасників семінару.

 

Оргкомітет конференції планує розміщувати доповіді у Науково-практичному журналі «Теорія і практика тифлопедагогіки». Інформаційний бюлетень Всеукраїнської громадської організації «Асоціація тифлопедагогів України».

Матеріали, які подаватимуться до друку в науково-практичному журналі «Теорія і практика тифлопедагогіки» слід надсилати на електронну адресу: kаf_tiflо@ukr.nеt не пізніше 01.11.2014 або особисто передати співробітникам кафедри тифлопедагогіки НПУ імені М.П. Драгоманова безпосередньо під час проведення практичного семінару-тренінгу «Радість руху» у роздрукованому та електронному варіантах. Рукописи та ілюстрації авторам не повертаються. Автори статей несуть відповідальність за зміст та точність наведених фактів, цитат, власних імен та інших відомостей. Редакція залишає за собою право друкувати матеріали повністю або фрагментарно без додаткового узгодження з авторами. Вартість однієї друкованої сторінки – 20 грн. Для членів ВГО "Асоціація тифлопедагогів України" друк статей безкоштовний. Кожен автор одержить по одному примірнику випуску журналу.

Вимоги до оформлення статей

Анкета